२०७८ बैशाख २, बिहीबार १२:४८ गते | २०७९ असार १६ | sindhuonlinepost@gmail.com
 FLASH
वीरेन्द्रनगरका विपन्न महिला भन्छन् : अटो चलाएपछि भोकै बस्न परेन, मासिक ३० हजार बढी आम्दानी हुन्छ । | प्रताप दास र स्मृति गौतमको सुमधुर स्वरमा“बैंश जिबन-२”सार्बजनिक(भिडियो सहित) | पिपुल्स पावरको आइपिओ खुला | हे भगवान ! १८ महिने दुधे बालक छोडेर आमा भईन बेपत्ता ,कस्तो कठोर मनकी आमा !(भिडियो हेर्नुहोस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | कठै बिचरा ! उमेरले २८ पुगेकी चेली हेर्दा ६ बर्स जस्तो देखिने कस्तो दुखिया जीवन ।हेर्नुस भिडियो सहित । | कठै !बिचरा १८ महिने दुधे बालक छोडी आमा भ इन बेपत्ता ।हेर्नुस् भिडियो सहित । | उपचारको खर्च तिर्न नसके पछि अस्पतालले श्रीमानलाइ ५१ हजारमा बनायो बन्धक । हेर्नुस भिडियो सहित । | म,दिराले मा’तेका युवाले प्रहरी सहायक निरिक्षकका तीन दाँत भाँ,’चिदिए!(हेर्नुस) |

काठमाडौं । किशोरीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा प्रहरीले सिन्धुपाल्चोकको मेलम्ची नगरपालिका–१ घर भएका वीर बहादुर तामाङलाई पक्राउ गरेको छ ।

३४ वर्षीय तामाङले १८ वर्षीया किशोरीलाई बलात्कार गरेको आरोप लागेको छ । काठमाडौंको नागार्जुन नगरपालिका–६ स्थित फस्कुमा रहेको टहरामा वीर बहादुरले बलात्कार गरेको महानगरीय प्रहरी वृत स्वयम्भुले जनाएको छ । घटनाबारे प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

यो पनि पढ़्नुस

आजबाट नयाँ बसपार्कका टिकट काउण्टर बन्द

काठमाडौंको नयाँ बसपार्कको टिकट काउण्टर आजबाट बन्द भएको छ । नयाँ बसपार्ककका टिकट काउन्टर आज दिउँसोदेखि बन्द गरिएको हो । बसपार्क भित्र रहेका टिकट काउन्टर मर्मत गरी अन्तराष्ट्रिय स्तरमा स्तरोन्नति गरेर सञ्चालन गर्नका लागि आजबाट बन्द गरिएको हो ।

ल्होत्से बहुउद्धेश्यीय प्रा.लि. ले आजबैबाट टिकट काउन्टर मर्मतको काम सुरु गरिसकेको छ । केही दिनभित्रै अन्तराष्ट्रिय स्तरको बनाएर काउण्टर सञ्चालन गरिने बताईएको छ । यातयात व्यवसायीहरुले नजिकैको भवनमा अस्थाई काउन्टर बनाएर आफ्ना टिकट काउन्टर सञ्चालनमा ल्याएका छन् ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर