२०७८ असार १, मंगलवार १८:२८ गते | २०७९ असार १६ | sindhuonlinepost@gmail.com
 FLASH
वीरेन्द्रनगरका विपन्न महिला भन्छन् : अटो चलाएपछि भोकै बस्न परेन, मासिक ३० हजार बढी आम्दानी हुन्छ । | प्रताप दास र स्मृति गौतमको सुमधुर स्वरमा“बैंश जिबन-२”सार्बजनिक(भिडियो सहित) | पिपुल्स पावरको आइपिओ खुला | हे भगवान ! १८ महिने दुधे बालक छोडेर आमा भईन बेपत्ता ,कस्तो कठोर मनकी आमा !(भिडियो हेर्नुहोस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | कठै बिचरा ! उमेरले २८ पुगेकी चेली हेर्दा ६ बर्स जस्तो देखिने कस्तो दुखिया जीवन ।हेर्नुस भिडियो सहित । | कठै !बिचरा १८ महिने दुधे बालक छोडी आमा भ इन बेपत्ता ।हेर्नुस् भिडियो सहित । | उपचारको खर्च तिर्न नसके पछि अस्पतालले श्रीमानलाइ ५१ हजारमा बनायो बन्धक । हेर्नुस भिडियो सहित । | म,दिराले मा’तेका युवाले प्रहरी सहायक निरिक्षकका तीन दाँत भाँ,’चिदिए!(हेर्नुस) |

इश्वर बिश्वकर्मा

चरिकोट, असार १ मानिसको इच्छा, चाहना र योजनाअनुसारको काम गर्न तगारो बनेको छ, कोरोना महामारी । दोलखाको कालिन्चोक गाउँपालिका वडा नं. ३ स्थित पोखरेका अभिनय कार्कीको योजना थियो, साइकल मार्फत् नेपालका ७७ वटै जिल्लाको यात्रामा निस्कने तर उनले यो योजना तत्कालका लागि स्थगित गरेका छन् । यसको कारण हो, राक्षसी रुप लिएर फैलिएको कोरोना महामारी । यसअघि सय भन्दा बढी देशको राष्ट्रिय झन्डा सहित मेची-महाकाली पैदल यात्रा गरेका अभिनयले पैदल यात्रा सकिने बितिकै साइकलमार्फत् देशको यात्रा गर्ने योजना बनाएका थिए । सोही योजना सफल पार्ने असार ६ गतेदेखि यात्रामा निस्कने घोषणा गरी आवश्यक तयारीमा जुटेका थिए । “कोरोना महामारील गर्दा घोषणा गरिएअनुसार योजनाको कार्य धकेलिएको छ । तर कोरोना मत्थर भएपछि मेरो योजना सफल पार्ने गरी तयारी गरिरहेको छु । ” ‘फ्रस्टेशन’, ‘डिप्रेशन’ र लागु औषध दुव्र्यसनलाई त्यागौँ, समृद्ध देश निर्माणका लागि युवाहरु एकजुट बनौँ’ यही नाराका साथ सय दिनमा साइकलमार्फत नेपाल भ्रमण गर्ने उनको योजना हो । यस कार्यका लागि केही व्यक्तिहरुबाट सहयोग समेत प्राप्त भैइसकेको उनले बताए ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर