२०७८ श्रावण १४, बिहीबार ११:५२ गते | २०७९ असार १६ | sindhuonlinepost@gmail.com
 FLASH
वीरेन्द्रनगरका विपन्न महिला भन्छन् : अटो चलाएपछि भोकै बस्न परेन, मासिक ३० हजार बढी आम्दानी हुन्छ । | प्रताप दास र स्मृति गौतमको सुमधुर स्वरमा“बैंश जिबन-२”सार्बजनिक(भिडियो सहित) | पिपुल्स पावरको आइपिओ खुला | हे भगवान ! १८ महिने दुधे बालक छोडेर आमा भईन बेपत्ता ,कस्तो कठोर मनकी आमा !(भिडियो हेर्नुहोस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | कठै बिचरा ! उमेरले २८ पुगेकी चेली हेर्दा ६ बर्स जस्तो देखिने कस्तो दुखिया जीवन ।हेर्नुस भिडियो सहित । | कठै !बिचरा १८ महिने दुधे बालक छोडी आमा भ इन बेपत्ता ।हेर्नुस् भिडियो सहित । | उपचारको खर्च तिर्न नसके पछि अस्पतालले श्रीमानलाइ ५१ हजारमा बनायो बन्धक । हेर्नुस भिडियो सहित । | म,दिराले मा’तेका युवाले प्रहरी सहायक निरिक्षकका तीन दाँत भाँ,’चिदिए!(हेर्नुस) |

पोखरा :, एउटै पार्टी भित्रको गुट उपगुटका कारण इमान्दार नेताहरु कसरी पछाडी पर्छन भन्ने उदाहरण गण्डकी प्रदेशमा देखियो । मन्त्री बन्ने पक्का भएर दौरा सुरुवाल समेत सिलाएर सपथ खान हिँडेका एक

जना नेपाली कांग्रेसका नेता बीचवाटोवाटै फर्कनु परेको छ । माथिवाट आएको आदेशले उनको ठाउँमा एकै छिनमा अर्का ब्यक्ति मन्त्री बने । गण्डकी प्रदेशमा शुक्रवार मन्त्रीपरिषद्ले पुर्णता पाउँदा डोवाटे विश्वकर्मा भने ठूलो अन्यायमा परे ।

बिहिबारनै उनी मन्त्री बन्ने टुंंगो लागिसकेको थियो । केही दिन अघि नै उनलाई मन्त्री बन्ने भएकाले तयार रहन भनिएको थियो । त्यसैले उनी दौरासुरुवाल सिलाएर मन्त्रीको सपथ लिन पोखरा जाँदै थिए, तर बाटोमै पुग्दा उनलाई मन्त्री पद खुस्कीएको फोन आयो ।

बिहिवार कांग्रेसबाट मन्त्री बन्न मणिभद्र शर्मा कँडेल, डोवाटे विश्वकर्मा र मेखलाल श्रेष्ठको नाम टुंगो लगाइएको थियो । तर गुटको मा,रमा परे विश्वकर्मा । कास्कीका विन्दुकुमार थापालाई मन्त्री बनाउन पार्टी केन्द्रबाट दवाव आएपछि उनको नाम अन्तिम अवस्थामा हटाइयो । बिहिबार नै सपथ भएको भए सायद उनी मन्त्री बनिसक्थे । तर माओवादीसँगको वार्ताले रात परेपछि शपथको कार्यक्रम बिहीबार बाट शुक्रबार सारिएको थियोे !

रात गए अग्राख पलाए भनेजस्तै एक रातमै उनको ठाउँमा अर्कै मन्त्री बन्न आइपुगे । मन्त्रीको शपथ लिने गरी शुक्रबार बिहान १० बजे तनहुँका डोवाटे पोखरा पुग्दा मन्त्री बन्ने लिष्टवाट उनको नाम हटिसकेको थियो । हातैको मन्त्री पद फुस्किएपछि उनी निराश भएर शुक्रबार दिउँसै गृहजिल्ला फर्किएका छन् । ६६ वर्षीय सांसद विश्वकर्मा तनहुँको व्यास नगरपालिका(२ अमरपुरीका स्थायी बासिन्दा हुन् ।

राजनीति बुझ्न् सजिलो भन्ने पक्कै छैन ,यहीँबाट आनुमान गर्नु होला पद ,कुर्सी को लागि के के गर्दारहेछन!😭😭यो काण्ड कांग्रेस नेता राम चन्द्र पौडेल लाई कति चित्त दु,खो होला???

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर