२०७८ भाद्र २, बुधबार ०६:३२ गते | २०७९ असार १६ | sindhuonlinepost@gmail.com
 FLASH
वीरेन्द्रनगरका विपन्न महिला भन्छन् : अटो चलाएपछि भोकै बस्न परेन, मासिक ३० हजार बढी आम्दानी हुन्छ । | प्रताप दास र स्मृति गौतमको सुमधुर स्वरमा“बैंश जिबन-२”सार्बजनिक(भिडियो सहित) | पिपुल्स पावरको आइपिओ खुला | हे भगवान ! १८ महिने दुधे बालक छोडेर आमा भईन बेपत्ता ,कस्तो कठोर मनकी आमा !(भिडियो हेर्नुहोस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | कठै बिचरा ! उमेरले २८ पुगेकी चेली हेर्दा ६ बर्स जस्तो देखिने कस्तो दुखिया जीवन ।हेर्नुस भिडियो सहित । | कठै !बिचरा १८ महिने दुधे बालक छोडी आमा भ इन बेपत्ता ।हेर्नुस् भिडियो सहित । | उपचारको खर्च तिर्न नसके पछि अस्पतालले श्रीमानलाइ ५१ हजारमा बनायो बन्धक । हेर्नुस भिडियो सहित । | म,दिराले मा’तेका युवाले प्रहरी सहायक निरिक्षकका तीन दाँत भाँ,’चिदिए!(हेर्नुस) |

काठमाडौ;- नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले अब एमाले एक हुने सम्भावना कम भएको बताएका छन् । आफूएए पक्षका नेताहरुलाई बोलाएको बैठकमा नेपालले अब एकता हुने सम्भावना कम भएकाले नयाँ यात्रा गर्नु पर्ने बताएका हुन् ।

उनले एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली सुध्रिने छाँट नदेखाएको पनि आरोप लगाएका छन् । ओलीको कारणले एमाले फुटेकोतिर संकेत गर्दै नयाँ यात्रामा अझ बलवान भएर आउने बताएका छन ।

सम्मानजनक एकता हुन्छ कि भनेर आफूहरुले कुरेको तर ओलीको छाँटले त्यस्तो नदेखिएको उनले बताएका हुन् । एकताको प्रयास गर्दा पनि सम्भावना नभएको उनले बताएका हुन् ।तर, यो बैठकमा पनि स्पष्ट रुपमा नेपालले पार्टी

विभाजन गर्ने वा नयाँ दल खोल्नेबारे बताएका छैनन् ।आजै बालुवाटारमा बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले दल विभाजनका लागि सहज हुनेगरि अध्यादेश अगाडि बढाएको छ!

 

 

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर