२०७८ आश्विन १९, मंगलवार १७:५० गते | २०७९ असार १६ | sindhuonlinepost@gmail.com
 FLASH
वीरेन्द्रनगरका विपन्न महिला भन्छन् : अटो चलाएपछि भोकै बस्न परेन, मासिक ३० हजार बढी आम्दानी हुन्छ । | प्रताप दास र स्मृति गौतमको सुमधुर स्वरमा“बैंश जिबन-२”सार्बजनिक(भिडियो सहित) | पिपुल्स पावरको आइपिओ खुला | हे भगवान ! १८ महिने दुधे बालक छोडेर आमा भईन बेपत्ता ,कस्तो कठोर मनकी आमा !(भिडियो हेर्नुहोस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | कठै बिचरा ! उमेरले २८ पुगेकी चेली हेर्दा ६ बर्स जस्तो देखिने कस्तो दुखिया जीवन ।हेर्नुस भिडियो सहित । | कठै !बिचरा १८ महिने दुधे बालक छोडी आमा भ इन बेपत्ता ।हेर्नुस् भिडियो सहित । | उपचारको खर्च तिर्न नसके पछि अस्पतालले श्रीमानलाइ ५१ हजारमा बनायो बन्धक । हेर्नुस भिडियो सहित । | म,दिराले मा’तेका युवाले प्रहरी सहायक निरिक्षकका तीन दाँत भाँ,’चिदिए!(हेर्नुस) |

मोरङ जिल्लामा एक अनौठो घ ट ना घटेको छ । आफ्नै मामाले भान्जिलाई लिएर फ रार भएका छन । उमेरले मामा ४० वर्ष पुगेका भएपनी उनले १८ वर्षिय जवान भान्जिलाई लिएर हिडेपछी माइजू रु दै कराउँदै मिडियामा आएकी छिन । माईजुले मामा भान्जिलाई उत्तानो परेर सुतेको अवस्थामा र ङ्गेहात समातेकी थिइन ।

मोरङ्गको बेलडागिको घ ट ना हो यो । पिडि त महिलाले भनिन मेरा श्रीमान कहिल्यै घर आउदैनन थिए समयमा,गाउलेले भान्जिसग लागेको छन भन्दा नि पताईन जब के रहेछ कुरा भनेर रातको दस बजे तिर भान्जिको घर गए,गएर हेर्दा दुबैजना एउटै ओछ्यानमा सुतिरहेका थिए,भान्जी उत्तानो अनि मामा घोप्टो,रन भुल्ल भए ।

यहि कारणले ढिला आउनुहुदो रहेछ भनेर म त्यहाबाट रु दै बाहिर निस्के,भान्जिले मलाई तेरो श्रीमानलाई ठाउमा राख भनिन,मैले त्यसलाई गाली गरेर बोलाए तर् आईनन,बुढाले जा त के गर्दिरहिछ,मनि हेर्छु भनेपछी आईन र हाम्रो कुटा कु ट हा न हा न भयो,मेरा श्रीमान ले रमिता मात्र हेरे पछि उल टै कु टे ।

यता श्रीमती र छोराहरुको वास्ता नगरी प्रेम भने भान्जिसग मोजमस्तिमा लाहिरहे,श्रीमतिले अब म छुट्टै बस्छु अधिकार चाहियो भन्दै मिडियामा आएकी छिन,यस्ता अप रा धि मामालाई कडा भन्दा क डा स जाय दिनु अत्यावश्यक छ ।तब मात्र यस्ता कार्य हुन बाट जोगिने छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर