२०७८ कार्तिक २२, सोमबार १४:४१ गते | २०७९ असार १६ | sindhuonlinepost@gmail.com
 FLASH
वीरेन्द्रनगरका विपन्न महिला भन्छन् : अटो चलाएपछि भोकै बस्न परेन, मासिक ३० हजार बढी आम्दानी हुन्छ । | प्रताप दास र स्मृति गौतमको सुमधुर स्वरमा“बैंश जिबन-२”सार्बजनिक(भिडियो सहित) | पिपुल्स पावरको आइपिओ खुला | हे भगवान ! १८ महिने दुधे बालक छोडेर आमा भईन बेपत्ता ,कस्तो कठोर मनकी आमा !(भिडियो हेर्नुहोस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | कठै बिचरा ! उमेरले २८ पुगेकी चेली हेर्दा ६ बर्स जस्तो देखिने कस्तो दुखिया जीवन ।हेर्नुस भिडियो सहित । | कठै !बिचरा १८ महिने दुधे बालक छोडी आमा भ इन बेपत्ता ।हेर्नुस् भिडियो सहित । | उपचारको खर्च तिर्न नसके पछि अस्पतालले श्रीमानलाइ ५१ हजारमा बनायो बन्धक । हेर्नुस भिडियो सहित । | म,दिराले मा’तेका युवाले प्रहरी सहायक निरिक्षकका तीन दाँत भाँ,’चिदिए!(हेर्नुस) |

पुर्व प्रधानमन्त्री समेत रहेका नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपि शर्मा ओलिले एक शुभकामना आदानप्रदान तथा देउसी भैलो कार्यक्रममा शुभकामना दिने क्रममा पुर्व राजा ज्ञानेन्द्र शाह,चर्चित पत्रकार रबि लामिछानेलाई कडा ब्याङ्ग्य गरेका छन ।

उनले यदि देशमा एमाले पाटी थिएन र हामी थियौना भने २०७ सालको प्रजातन्त्र आईसक्थ्यो,हामी देशको रक्षार्थ तैनाथ भएर अगाडि बढेका कारण हाम्रो अस्तित्व ,सार्वभौमसत्ता जस्ताको तस्तै रहेको समेत बताए ।

यहाँ पत्रकार र उनका सन्चार माध्यमले नचाहिने कुरालाई बढी प्राथमिकता दिदै प्रशारण गरेका कारण हुने भन्दा नहुने कुराको प्रचारप्रसार भएको बताए,यहाँ धनिहरुले मात्र आफै टेलिभिजन खोल्न सक्छन,भन्दै रबि लामिछाने लाई कडा ब्याङ्गय गरेका थिए ।

उनले देशका ठुल ठुला नेताहरु प्रचण्ड दाहाल ,बाबुराम भट्टराई को समेत मजाक उडाएका थिए,जनताका छोराछोरी मा रेर आफ्ना छोराछोरी चै बेलायत पढ्न पठाउनेहरुले गडतन्त्र ल्यायौ भनेर धक्कु लगाउछन भन्दै घोचिलो प्र हार गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर