२०७८ कार्तिक २४, बुधबार १६:५४ गते | २०७९ असार १६ | sindhuonlinepost@gmail.com
 FLASH
वीरेन्द्रनगरका विपन्न महिला भन्छन् : अटो चलाएपछि भोकै बस्न परेन, मासिक ३० हजार बढी आम्दानी हुन्छ । | प्रताप दास र स्मृति गौतमको सुमधुर स्वरमा“बैंश जिबन-२”सार्बजनिक(भिडियो सहित) | पिपुल्स पावरको आइपिओ खुला | हे भगवान ! १८ महिने दुधे बालक छोडेर आमा भईन बेपत्ता ,कस्तो कठोर मनकी आमा !(भिडियो हेर्नुहोस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | कठै बिचरा ! उमेरले २८ पुगेकी चेली हेर्दा ६ बर्स जस्तो देखिने कस्तो दुखिया जीवन ।हेर्नुस भिडियो सहित । | कठै !बिचरा १८ महिने दुधे बालक छोडी आमा भ इन बेपत्ता ।हेर्नुस् भिडियो सहित । | उपचारको खर्च तिर्न नसके पछि अस्पतालले श्रीमानलाइ ५१ हजारमा बनायो बन्धक । हेर्नुस भिडियो सहित । | म,दिराले मा’तेका युवाले प्रहरी सहायक निरिक्षकका तीन दाँत भाँ,’चिदिए!(हेर्नुस) |

यी हुन टिकटकमा अत्याधिक भाईरल आमा कृष्ण माया तामाङ ।उमेरले ६० वर्ष लागेपनी युवा अवस्थाकै जवानी ,जोश र जागर छ उहा मा । पारिवारिक माहोललाई हशिलो रशिलो तरिकाबाट टिकटकमा प्रस्तुत गरि सन्सार भरिका मानिसहरुलाई मनोरन्जन प्रदान गर्दै आउनु भएको छ ।

उहाँ बेलायतमा बस्नुहुन्छ । छुट्टिमा नेपाल आएको बेलामा शिशिर भन्डारिले नया नया न्युज नेपाल नामक युटुब च्यानलमा लिइएको अन्तर्वार्ता आजको शृङ्खलामा प्रस्तुत गरिएको छ । उहाको जिबनकै पहिलो अन्तर्वार्ता ।हसाएरै मुर्छा पार्ने कुराकानी ।

नातिनी आयुष्मा तामाङले टिकटक चलाउने गरेको र पछी उनै नातिनी बाट चलाउन सिकेको बताउनु भयो,अहिले आमाको टिकटक भिडियोहरुले मिलियन क्रस भ्युज पाउँछन् ।आफुलाई सबैले माया गरेको देख्दा कुरा गर्दागर्दै आँसु झार्नु भयो । यो खुशिको आँसु थियो उहाको ।

कृष्ण माया तामाङ आमा अब ६-७ महिनाको लामो बसाईपछी फेरि बेलायत नै फर्किने बताउनु भयो । आमा र उहाँ नेपाल आउनु भएको बताउनु भयो,छोराछोरी नातिनातिना आमा र श्रीमान लगायतका ८ जना सदस्यहरु बेलायत मै बसेको बताउनु भयो । उहाले अन्तर्वार्ता लिईएकोमा शिशिर भन्डारिलाई धन्यवाद समेत दिनु भयो ।

अब सुनौ आमा सगको रमाईलो कुराकानी :

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर