२०७८ कार्तिक ३०, मंगलवार १४:१८ गते | २०७९ असार १६ | sindhuonlinepost@gmail.com
 FLASH
वीरेन्द्रनगरका विपन्न महिला भन्छन् : अटो चलाएपछि भोकै बस्न परेन, मासिक ३० हजार बढी आम्दानी हुन्छ । | प्रताप दास र स्मृति गौतमको सुमधुर स्वरमा“बैंश जिबन-२”सार्बजनिक(भिडियो सहित) | पिपुल्स पावरको आइपिओ खुला | हे भगवान ! १८ महिने दुधे बालक छोडेर आमा भईन बेपत्ता ,कस्तो कठोर मनकी आमा !(भिडियो हेर्नुहोस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | कठै बिचरा ! उमेरले २८ पुगेकी चेली हेर्दा ६ बर्स जस्तो देखिने कस्तो दुखिया जीवन ।हेर्नुस भिडियो सहित । | कठै !बिचरा १८ महिने दुधे बालक छोडी आमा भ इन बेपत्ता ।हेर्नुस् भिडियो सहित । | उपचारको खर्च तिर्न नसके पछि अस्पतालले श्रीमानलाइ ५१ हजारमा बनायो बन्धक । हेर्नुस भिडियो सहित । | म,दिराले मा’तेका युवाले प्रहरी सहायक निरिक्षकका तीन दाँत भाँ,’चिदिए!(हेर्नुस) |

चर्चित हास्य टेलिशिरियल सक्किगोनी बाट अत्याधिक चर्चा कमाएका सुबास कार्की उर्फ बेलासे यतिबेला लन्डन बाट नेपाल फर्किएका छन । के गर्नु त नाबनै त नाब छ, गोजिमा दुई रुपैया दाम छैन भन्ने थेगोबाट उनी चर्चित भएका थिए । उनको यो थेको आम नेपालीको जिब्रोमा चिरपरिचित छ ।

उनी लण्डन मै परिवार सगै बस्दै आएका छन । यता बुबा आमाको निध न पछि आफुलाई एक्लो महसुस गरेका बेलासेले बुबा आमाको सम्झनामा आँसु समेत झारेका थिए । सन्सारमा सबैभन्दा ठूलो भनेकै जन्म दिने बुबा आमा हुन । उहाहरुलाई पुजा गर्नु पर्छ भन्ने मान्यता उनको छ ।

उनी लन्डनको देशबासी भैसकेका छन । ग्रीन कार्ड छ उनको । भद्रगोल बनाउदा देखि नै उनी नेपाल आउने जाने गरिरहन्थे,यसपटक भने लामो समयपछी नेपाल आएका हुन । लामोसमय पछि सगैका साथिसग काम गर्न पाउदा रमाइलो लागेको सुनाए ।

बुबा आमाको मायामा साच्चिकै जादु हुदोरहेछ । त्यसैले त भनिएको छ सन्सारमा सबै चिज किन्न सकिन्छ जन्म दिने बुबाआमा किन्न सकिदैन्न,बेलासे पनि आफ्ना बुबाआमालाई भगवान सम्झी पुजा गर्छन । आजभोलिका मानिसहरुले बुबाआमालाई आश्रम लागि छाड्छन उनी जस्ता छोरा पाउनु सबैको लागि राम्रो हो ।

अब हेरौ कुराकानी ;

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर