२०७८ मंसिर ६, सोमबार २०:५७ गते | २०७९ असार १६ | sindhuonlinepost@gmail.com
 FLASH
वीरेन्द्रनगरका विपन्न महिला भन्छन् : अटो चलाएपछि भोकै बस्न परेन, मासिक ३० हजार बढी आम्दानी हुन्छ । | प्रताप दास र स्मृति गौतमको सुमधुर स्वरमा“बैंश जिबन-२”सार्बजनिक(भिडियो सहित) | पिपुल्स पावरको आइपिओ खुला | हे भगवान ! १८ महिने दुधे बालक छोडेर आमा भईन बेपत्ता ,कस्तो कठोर मनकी आमा !(भिडियो हेर्नुहोस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | अनिता खड्कालाई एक्कासि के भयो यस्तो, अस्पतालमा चल्यो रु'वाबासी(भिडियो हेर्नुस) | कठै बिचरा ! उमेरले २८ पुगेकी चेली हेर्दा ६ बर्स जस्तो देखिने कस्तो दुखिया जीवन ।हेर्नुस भिडियो सहित । | कठै !बिचरा १८ महिने दुधे बालक छोडी आमा भ इन बेपत्ता ।हेर्नुस् भिडियो सहित । | उपचारको खर्च तिर्न नसके पछि अस्पतालले श्रीमानलाइ ५१ हजारमा बनायो बन्धक । हेर्नुस भिडियो सहित । | म,दिराले मा’तेका युवाले प्रहरी सहायक निरिक्षकका तीन दाँत भाँ,’चिदिए!(हेर्नुस) |

यो दुनियाँ मा मान्छेको मन पनि कति स्वार्थी
र निस्टुरी बन्दै गएको हो।९ महिना आफना कोखमा राखेर हरेक कष्ट सह्दै जन्माएका सन्तान लाई चट्क्कै माया मा रेर कस्तो कठोर मन बनाएर हिड्ने गर्छन् ।

त्यस्तै नवलपरासी जिल्ला को बर्दघाट वाड न १५ कालिका टोल राजेन्द्र सुनुवार को घरमा पनि यस्तै भएको छ । घर बाट छोरा को भत्ता लिन आउछु भनी हिडेकी गरिमा सुनुवार १ हप्ता बितिसक्दा पनि घर नफर्की सम्पर्क मा समेत न आए पछी श्रीमान ले खोजी गर्न को लागि मिडिया सहयोग माग्दै फोन गर्नु भयो ।

बिचरा १८ महिने दुधे बालक को के दोष थियो र छोडेर हिड्नु पर्ने बिचरा कति अभागी बालक रहेछ आमा को न्यानो काख र माया के हो भनी बुझन नपाउदै आमा को साथ छोड्नु पर्यो।

गरिमा कि सासू भन्छिन् तिहार् मा माइत पठाए को थिए ,त र माइत बाट फकिएको १हप्ता मै यस्तो दुधे नाति छोडेर हिडि, भन्दै् रुन्छिन । यो नाति को लागि भए पनि बुहारी फर्केर आउ भनी अनुरोध गर्छिन् ।ती बुढी आमाll

 

हेर्नुस भिडियो ।।

 

 

 

 

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर